Podstawę asortymentu firmy ML STARPAL stanowi sprzedaż palet drewnianych. Oferujemy je w standardowej wersji wymiarowej, przystosowanej do transportu na terenie Unii Europejskiej oraz w nietypowych rozmiarach. Sprzedajemy zarówno produkty nowe, które powstają w naszej firmie na zamówienie, jak i palety używane. Wśród tych drugich są też modele skupowane przez nas, a następnie naprawiane i regenerowane. Dzięki temu spełniają wszystkie wymogi stawiane elementom wyposażenia transportowego.

Zakup używanych elementów może być bardzo opłacalny dla wielu przedsiębiorców. Drewniane palety pochodzące „z drugiej ręki” są tańsze, ale cechują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi i mogą być z powodzeniem wykorzystywane jeszcze przez długi czas. Wszystkie elementy naprawiamy samodzielnie, co daje nam gwarancję, że oferujemy klientom produkty pełnowartościowe i w odpowiedniej jakości.

 

Palety drewniane – funkcjonalne i uniwersalne

Palety drewniane to elementy, które są niezastąpione w wielu dziedzinach. Korzystają z nich takie sektory jak logistyka, transport i magazynowanie, ale nie tylko. Także przedsiębiorcy działający na mniejszą skalę, którzy nie transportują swoich wyrobów na dalekie odległości, korzystają z palet drewnianych. Jest to bardzo wygodne i usprawnia codzienną pracę w wielu branżach. Szczególne korzyści można osiągnąć, stosując palety drewniane typu Euro, które mają standardowe wymiary i parametry.

Jednak sprzedaż palet, którą się zajmujemy, obejmuje także modele o niestandardowych wymiarach, które są niezbędne w poszczególnych branżach. Kupisz u nas także palety fitosanitarne, wymagane w niektórych przedsiębiorstwach, które zajmują się produkcją regulowaną przepisami sanitarnymi.

Wszystkie palety nowe i używane charakteryzują się wysoką wytrzymałością, odpornością na warunki środowiskowe oraz wymaganym przez normy udźwigiem. W przypadku, gdy nie spełniają one pod tym względem potrzeb klienta, wykonujemy palety drewniane ze specjalnym wzmocnieniem. Konstruujemy też modele o nietypowych wymiarach, dostosowanych do wielkości skrzyń czy produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą palet oferowaną przez godną zaufania firmę, zachęcamy do skorzystania z oferty. Naszym atutem jest szeroki i zróżnicowany asortyment, a także korzystne ceny sprzedaży i skupu.