Transport czy magazynowanie dużej liczby opakowań jednostkowych niosą za sobą problem z ich zabezpieczeniem przez spadaniem czy zniszczeniem. Często też wykorzystanie palet w transporcie wewnętrznym sprawia, że foliowanie ładunku jest czynnością zbędną, która pochłania niepotrzebny czas i koszty. Sposobem na rozwiązanie takich problemów jest nadstawka paletowa.

Ta stosunkowo prosta konstrukcja przypomina skrzynię bez dna, z tym że jej narożniki są połączone zawiasami. Dzięki temu po wykorzystaniu element może zostać złożony na płasko i nie zajmuje miejsca w magazynie. Nadstawka paletowa wymiarami jest dopasowana do palety Euro lub przemysłowej. Poszczególne model różnią się jednak wysokością, co pozwala na aranżowanie skrzyń o różnej pojemności.

Nadstawka paletowa jest jednym z produktów w naszym asortymencie. Oferujemy głównie modele używane, które pochodzą z naszych skupów i są poddawane regeneracji. Dzięki temu spełniają wymagania wytrzymałościowe i doskonale zdają egzamin w czasie transportu lub magazynowania towarów. Po nadstawki zapraszamy do naszych punktów w Kielcach, a także w województwie świętokrzyskim i innych regionach południowej Polski.

starpal