Transport czy magazynowanie dużej liczby opakowań jednostkowych niosą za sobą problem z ich zabezpieczeniem przed spadaniem czy zniszczeniem. Często też wykorzystanie palet w transporcie wewnętrznym sprawia, że foliowanie ładunku jest czynnością zbędną, która pochłania niepotrzebny czas i koszty. Sposobem na rozwiązanie takich problemów jest nadstawka paletowa.

Jest to dodatkowe wyposażenie, w które zdecydowanie warto się zaopatrzyć, ponieważ znacząco usprawnia pracę w magazynie i pozwala w maksymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń. Nadstawki paletowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów, ponieważ ich cena nie jest wysoka, a dobra jakość i niewielki wymiary po złożeniu gwarantują komfort pracy.

Ta stosunkowo prosta konstrukcja przypomina skrzynię bez dna, z tym że jej narożniki są połączone zawiasami. Dzięki temu po wykorzystaniu element może zostać złożony na płasko i nie zajmuje miejsca w magazynie. Nadstawka paletowa wymiarami jest dopasowana do palety Euro lub przemysłowej. Poszczególne modele różnią się jednak wysokością, co pozwala na aranżowanie skrzyń o różnej pojemności.

 

Nadstawki paletowe nowe i używane

Nadstawka paletowa jest jednym z produktów w naszym asortymencie. Oferujemy głównie modele używane, które pochodzą z naszych skupów i są poddawane regeneracji. Dzięki temu spełniają wymagania wytrzymałościowe i doskonale zdają egzamin w czasie transportu lub magazynowania towarów.

Zdecydowanie się na używane modele nadstawek paletowych to opłacalna opcja, która pozwoli Ci zaoszczędzić, a jednocześnie zyskać wysoką jakość kupowanych produktów. Wszystkie elementy regenerujemy samodzielnie, dbając o to, by przywrócić im pierwotne parametry i pełną funkcjonalność. Oferujemy jedynie w pełni sprawne produkty, które posłużą Ci przez długi czas i usprawnią pracę podczas transportu czy magazynowania.

Po nadstawki paletowe zapraszamy do naszych punktów w Kielcach, a także w województwie świętokrzyskim i innych regionach południowej Polski.