Transport i magazynowanie towarów nie są realizowane jedynie w obrocie międzynarodowym. Wielu przedsiębiorców dystrybuuje swoje produkty w skali lokalnej, w której nie są wymagane kosztowne, obwarowane przepisami i normami środki. Tam, gdzie jest konieczne przewożenie wyrobów na małe odległości lub gdy opakowanie nie musi spełniać wymogów sanitarnych, sprawdzą się palety przemysłowe lub jednorazowe wyposażone w nadstawki paletowe.

Palety przemysłowe są bardzo chętnie wykorzystywane przez przedsiębiorców wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności stosowania elementów spełniających normy europejskie. Takie wyroby są znacznie tańsze, a równie dobrze sprawdzają się podczas transportowania towarów, szczególnie jeśli chodzi o logistykę o zasięgu lokalnym czy regionalnym.

Mimo że palety przemysłowe nie muszą spełniać rygorystycznych norm, to wciąż są to produkty wysokiej jakości, które zachowują niezbędną wytrzymałość i są odporne na duże obciążenia. W naszym asortymencie możesz kupić takie modele nowe lub używane – wszystko zależy od potrzeb Twojego przedsiębiorstwa i możliwości finansowych. Używane modele palet przemysłowych naprawiamy w naszym zakładzie, dbając o ich wysoką jakość oraz przywrócenie wszystkich walorów użytkowych.

 

Palety jednorazowe – tanie i funkcjonalne

Palety jednorazowe są to wytrzymałe konstrukcje, które gwarantują przewiezienie towarów bez strat materialnych. Koszt i sposób ich wykonania sprawiają jednak, że mogą być użyte tylko jeden raz. Ma to również zalety w sytuacji, gdy firma ekspediuje jednorazowy transport okolicznościowy, wymagający spakowania na paletach.

Produkujemy palety przemysłowe i jednorazowe w rozmiarze 1200 x 800, to tańszy zamiennik europalety EPAL. Wytwarzamy także palety nietypowe według projektów naszych lub klientów. Dostarczane przez nas nowe palety przemysłowe i jednorazowe cechuje solidna budowa oraz niezawodność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz najpopularniejsze rodzaje palet przemysłowych wykorzystywanych w transporcie i magazynowaniu. Kupisz u nas również modele o nietypowych wymiarach.