Powszechne wykorzystanie palet w transporcie i magazynowaniu sprawia, że pojawia się też potrzeba ich utylizacji lub regenerowania. Pomimo wysokiej wytrzymałości na warunki środowiskowe i obciążenia, nie są to konstrukcje wieczne. Z czasem ulegają wyszczerbieniu oraz wytarciu. Ponadto osłabiają się ich łączenia. Skup palet, który prowadzimy, pozwala na pozbycie się niesprawnych i wyeksploatowanych nośników. Zgromadzone konstrukcje poddajemy regeneracji i naprawom, a następnie odsprzedajemy klientom, jako modele używane.

Skup palet drewnianych oraz nadstawek pomaga nam w zapewnieniu klientom ciągłości dostaw. Punkty odbioru znajdują się w takich miejscowościach jak Jędrzejów, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna i Starachowice. Tam codziennie mogą Państwo dostarczać lub odebrać używane opakowania drewniane różnego typu. Przyjmujemy palety przemysłowe, EURO, jednorazowe, jasne, ciemne, uszkodzone, a także te o niestandardowych wymiarach. Dzięki nam właściciele sklepów i innych przedsiębiorstw mogą pozbyć się zalegających w magazynach i halach niepotrzebnych opakowań.

Oferujemy skup palet drewnianych w różnym stanie technicznym. Możecie Państwo sami dostarczyć je do naszych punktów lub my możemy odebrać je od Państwa.

Przyjmujemy palety:
  • Euro
  • przemysłowe
  • jednorazowe
  • 800 x 600 mm (połówka)
  • nadstawki paletowe
starpal