Powszechne wykorzystanie palet w transporcie i magazynowaniu sprawia, że pojawia się też potrzeba ich utylizacji lub regenerowania. Pomimo wysokiej wytrzymałości na warunki środowiskowe i obciążenia, nie są to konstrukcje wieczne. Z czasem ulegają wyszczerbieniu oraz wytarciu. Ponadto osłabiają się ich łączenia. Skup palet, który prowadzimy, pozwala na pozbycie się niesprawnych i wyeksploatowanych nośników. Zgromadzone konstrukcje poddajemy regeneracji i naprawom, a następnie odsprzedajemy klientom, jako modele używane.

Skup palet oraz nadstawek pomaga nam w zapewnieniu klientom ciągłości dostaw. Aby ułatwić zainteresowanym osobom skorzystanie z usług skupu palet, prowadzimy punkty odbiorów w kilku lokalizacjach. Możesz zatem wybrać miejsce, do którego masz najkorzystniejszy dojazd. Możemy także odebrać od Ciebie te elementy, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Do naszych punktów odbioru możesz dostarczać używane opakowania drewniane różnego typu. Przyjmujemy palety przemysłowe, EURO, jednorazowe, jasne, ciemne, uszkodzone, a także te o niestandardowych wymiarach. Dzięki nam właściciele sklepów i innych przedsiębiorstw mogą pozbyć się zalegających w magazynach i halach niepotrzebnych opakowań.

Oferujemy skup palet drewnianych w różnym stanie technicznym. Możesz sam dostarczyć je do naszych punktów lub my możemy je od Ciebie odebrać.

 

Oferta skupu palet – co przyjmujemy?

Oferta skupu jest szeroka, dlatego możesz sprzedać nam różnego typu elementy, niezależnie od ich stanu technicznego.

Przyjmujemy palety:

 

  • Euro,
  • przemysłowe,
  • jednorazowe,
  • 800 x 600 mm (połówka),
  • nadstawki paletowe.

 

Skorzystanie ze skupu palet to korzystna opcja dla każdego przedsiębiorcy, który wykorzystuje te elementy w codziennej pracy. Ich samodzielna naprawa może być czasochłonna lub skomplikowana. Dlatego sprzedanie ich w skupie da Ci możliwość odzyskania części wydatków i uwolni Cię od problemu składowania uszkodzonych elementów w swojej siedzibie. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych wielu skupów palet na terenie województwa świętokrzyskiego. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz rzetelną wycenę. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź jeden z punktów skupu palet.