Firma STARPAL Spółka Komandytowa działa bardzo aktywnie na rynku opakowań drewnianych.

Oferujemy różnorodne, powszechnie stosowane w transporcie i logistyce oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta palety i nadstawki.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz skupie palet. Zajmujemy się naprawą palet uszkodzonych oraz ich wymianą na pełnowartościowe. Wykonujemy ponadto palety na zamówienie, zgodne z indywidualnymi potrzebami klienta.

Specjalizujemy się w dostawach najwyższej jakości palet drewnianych. Dzięki własnej bazie transportowej oraz dużej ilość punktów logistycznych usytuowanych od środkowej i południowej Polsce , szybko oraz terminowo realizujemy zamówienia najbardziej wymagających klientów. Z naszych usług korzystają znane firmy w kraju i na terenie Unii Europejskiej. Prowadzimy kompleksową obsługę wielu z nich. Zapewniamy wysoką jakość dostarczonego towaru przy zachowaniu zdecydowanie korzystnych dla naszych Klientów cen.
Nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i ciągle doskonalą umiejętności, aby móc sprostać Państwa wymaganiom.

RECYKLING

Środowisko naturalne jest dla nas priorytetem i dlatego wspieramy wszelkie ekologiczne rozwiązania ograniczające wycinkę drzew.

Do produkcji palet wykorzystujemy drewno pochodzące z uszkodzonych bądź też ze zużytych opakowań.

Odbieramy problematyczne odpady drewniane od klientów. Z odzyskanych elementów wykonujemy palety od podstaw.

Palety powstałe w 100% z recyklingu palet uszkodzonych zachowują wszelkie parametry nośności i wytrzymałości.

TRANSPORT

Własnym transportem realizujemy dostawy i odbiory palet dla naszych Klientów . Zapewniamy zarówno dostawy całosamochodowe – 800 sztuk jak i mniejsze.